-

 

 

 

 

 

 

 

 

 BEŁCHATÓW > ŁÓDŹ

 

Bełchatów os. Dolnośląskie II/St. pal. BP

06:00

06:20

07:23

08:15

09:37

10:30

11:07

11:30

11:55

13:23

14:00

14:51

15:32

16:25

18:11

19:10

Bełchatów-Wojska Polskiego 82A

06:02

06:22

07:25

08:17

09:39

10:32

11:09

11:32

11:57

13:25

14:02

14:53

15:34

16:27

18:13

19:12

Bełchatów-Wojska Polskiego Rynek

06:03

06:23

07:26

08:18

09:40

10:33

11:10

11:33

11:58

13:26

14:03

14:54

15:35

16:28

18:14

19:13

Bełchatów-9 Maja/Boczna

06:05

06:25

07:28

08:20

09:42

10:35

11:12

11:35

12:00

13:28

14:05

14:56

15:37

16:30

18:16

19:15

Bełchatów-1 Maja II

06:06

06:26

07:29

08:21

09:43

10:36

11:13

11:36

12:01

13:29

14:06

14:57

15:38

16:31

18:17

19:16

Bełchatów-Kwiatowa I

06:07

06:27

07:30

08:22

09:44

10:37

11:14

11:37

12:02

13:30

14:07

14:58

15:39

16:32

18:18

19:17

Bełchatów-Piłsudskiego/Urząd Skarbowy II

06:08

06:28

07:31

08:23

09:45

10:38

11:15

11:38

12:03

13:31

14:08

14:59

15:40

16:33

18:19

19:18

Bełchatów-Sienkiewicza/BZPB

06:09

06:29

07:32

08:24

09:46

10:39

11:16

11:39

12:04

13:32

14:09

15:00

15:41

16:34

18:20

19:19

Bełchatów-Pabianicka/PGKIM

06:10

06:30

07:33

08:25

09:47

10:40

11:17

11:40

12:05

13:33

14:10

15:01

15:42

16:35

18:21

19:20

Zawady

06:13

06:33

07:36

08:28

09:50

10:43

11:20

11:43

12:08

13:36

14:13

15:04

15:45

16:38

18:24

19:23

Kałduny

06:15

06:35

07:38

08:30

09:52

10:45

11:22

11:45

12:10

13:38

14:15

15:06

15:47

16:40

18:26

19:25

Rasy

06:17

06:37

07:40

08:32

09:54

10:47

11:24

11:47

12:12

13:40

14:17

15:08

15:49

16:42

18:28

19:27

Katarzynka

06:21

06:41

07:44

08:36

09:58

10:51

11:28

11:51

12:16

13:44

14:21

15:12

15:53

16:46

18:32

19:31

Kazimierzów

06:22

06:42

07:45

08:37

09:59

10:52

11:29

11:52

12:17

13:45

14:22

15:13

15:54

16:47

18:33

19:32

Drużbice

06:25

06:45

07:48

08:40

10:02

10:55

11:32

11:55

12:20

13:48

14:25

18:16

15:57

16:50

18:36

19:35

Rawicz

06:28

06:48

07:51

08:43

10:05

10:58

11:36

11:58

12:23

13:51

14:28

15:19

16:00

16:53

18:39

19:38

Czarny Las

06:29

06:49

07:52

08:44

10:06

10:59

11:37

11:59

12:24

13:52

14:29

15:20

16:01

16:54

18:40

19:39

Wadlew

06:31

06:51

07:54

08:46

10:08

11:01

11:39

12:01

12:26

13:54

14:31

15:22

16:03

16:56

18:42

19:41

Świerczyna

06:35

06:55

07:58

08:50

10:12

11:05

11:43

12:05

12:30

13:58

14:35

15:26

16:07

17:00

18:46

19:45

Dłutów

06:38

06:58

08:01

08:53

10:15

11:08

11:46

12:08

12:33

14:01

14:38

15:29

16:10

17:03

18:49

19:48

Budy Dłutowskie

06:40

07:00

08:03

08:55

10:17

11:10

11:48

12:10

12:35

14:03

14:40

15:31

16:12

17:05

18:51

19:50

Huta Dłutowska Kolonia

06:42

07:02

08:05

08:57

10:19

11:12

11:50

12:12

12:37

14:05

14:42

15:33

16:14

17:07

18:53

19:52

Huta Dłutowska

06:43

07:03

08:06

08:58

10:20

11:13

11:51

12:13

12:38

14:06

14:43

15:34

16:15

17:08

18:54

19:53

Pawlikowice

06:46

07:06

08:09

09:01

10:23

11:16

11:54

12:16

12:41

14:09

14:46

15:37

16:18

17:11

18:57

19:56

Bychlew/Szkoła

06:51

07:11

08:14

09:06

10:28

11:21

11:59

12:21

12:46

14:14

14:51

15:42

16:23

17:16

19:02

20:01

Pabianice-Kilińskiego/Stadion

06:54

07:14

08:17

09:09

10:31

11:24

12:02

12:24

12:49

14:17

14:54

15:45

16:26

17:19

19:05

20:04

Pabianice-Kilińskiego/Straż

06:56

07:16

08:19

09:11

10:33

11:26

12:04

12:26

12:51

14:19

14:56

15:47

16:28

17:21

19:07

20:06

Pabianice-Św Jana/ZS Nr 2

06:57

07:17

08:20

09:12

10:34

11:27

12:05

12:27

12:52

14:20

14:57

15:48

16:29

17:22

19:08

20:07

Pabianice-Partyzancka/Konstantynowska

06:59

07:19

08:22

09:14

10:36

11:29

12:07

12:29

12:54

14:22

14:59

15:50

16:31

17:24

19:10

20:09

Ksawerów-Łódzka/Nowotki

07:04

07:24

08:27

09:19

10:41

11:34

12:12

12:34

12:59

14:27

15:04

15:55

16:36

17:29

19:15

20:14

Łódź-Al.Politechniki/RONDO L.L

07:13

07:33

08:37

09:28

10:50

11:45

12:20

12:43

13:08

14:36

15:13

16:04

16:45

17:38

19:24

20:23

Łódź-Al.Politechniki/Radwańska

07:17

07:37

08:41

09:32

10:54

11:49

12:24

12:47

13:12

14:40

15:17

16:08

16:49

17:42

19:28

20:27

Łódź-Kościuszki/Radwańska

07:19

07:39

08:43

09:35

I

11:51

12:26

12:49

13:14

14:43

15:19

16:10

16:51

17:45

19:30

20:29



 

 

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

 

 

ŁÓDŹ > BEŁCHATÓW

 

Łódź-Kościuszki/Radwańska

07:24

07:55

08:56

10:30

11:14

12:10

12:47

13:35

14:06

15:10

15:36

16:13

17:05

17:53

19:43

20:34

Łódź-Al.Politechniki/Radwańska

07:26

07:57

08:58

10:32

11:16

12:12

12:49

13:37

14:09

15:12

15:40

16:19

17:09

17:57

19:46

20:36

Łódź-Al.Politechniki/RONDO L.L

07:30

08:01

09:02

10:36

11:20

12:16

12:53

13:41

14:13

15:16

15:44

16:23

17:13

18:01

19:50

20:40

Ksawerów-Łódzka/Parkowa

07:39

08:10

09:11

10:45

11:29

12:25

13:02

13:50

14:22

15:25

15:54

16:35

17:22

18:09

19:59

20:49

Pabianice-Partyzancka/Philips

07:43

08:14

09:15

10:49

11:33

12:29

13:06

13:54

14:26

15:29

15:58

16:39

07:26

18:13

20:03

20:53

Pabianice-Zamkowa/Kościuszki

07:46

08:17

09:18

10:52

11:36

12:32

13:09

13:57

14:29

15:32

16:01

16:42

17:29

18:16

20:06

20:56

Pabianice-Kilińskiego

07:48

08:19

09:20

10:54

11:38

12:34

13:11

13:59

14:31

15:34

16:03

16:44

17:31

18:18

20:08

20:58

Pawlikowice

07:55

08:26

09:27

11:01

11:45

12:41

13:18

14:06

14:38

15:41

16:10

16:51

17:38

18:25

20:15

21:05

Huta Dłutowska

07:58

08:29

09:30

11:04

11:48

12:44

13:21

14:09

14:41

15:44

16:13

16:54

17:41

18:28

20:18

21:08

Huta Dłutowska Kolonia

07:59

08:30

09:31

11:05

11:49

12:45

13:22

14:10

14:42

15:45

16:14

16:55

17:42

18:29

20:19

21:09

Budy Dłutowskie

08:01

08:32

09:33

11:07

11:51

12:47

13:24

14:12

14:44

15:47

16:16

16:57

17:44

18:31

20:21

21:11

Dłutów

08:03

08:34

09:35

11:09

11:53

12:49

13:26

14:14

14:46

15:49

16:18

16:59

17:46

18:33

20:23

21:13

Świerczyna

08:06

08:37

09:38

11:12

11:56

12:52

13:29

14:17

14:49

15:52

16:21

17:02

17:49

18:36

20:26

21:16

Wadlew

08:10

08:41

09:42

11:16

12:00

12:56

13:33

14:21

14:53

15:56

16:25

17:06

17:53

18:40

20:30

21:20

Czarny Las

08:12

08:43

09:44

11:18

12:02

12:58

13:35

14:23

14:55

15:58

16:27

17:08

17:55

18:42

20:32

21:22

Rawicz

08:13

08:44

09:45

11:19

12:03

12:59

13:36

14:24

14:56

15:59

16:28

17:09

17:56

18:43

20:33

21:23

Drużbice

08:16

08:47

09:48

11:22

12:06

13:02

13:39

14:27

14:59

16:02

16:31

17:12

17:59

18:46

20:36

21:26

Kazimierzów

08:18

08:49

09:50

11:24

12:08

13:04

13:41

14:29

15:01

16:04

16:33

17:14

18:01

18:48

20:38

21:28

Katarzynka

08:19

08:50

09:51

11:25

12:09

13:05

13:42

14:30

15:02

16:05

16:34

17:15

18:02

18:49

20:39

21:29

Kącik

08:21

08:52

09:53

11:27

12:11

13:07

13:44

14:32

15:04

16:07

16:36

17:17

18:04

18:51

20:41

21:31

Rasy

08:22

08:53

09:54

11:28

12:12

13:08

13:45

14:33

15:05

16:08

16:37

17:18

18:05

18:52

20:42

21:32

Kałduny

08:24

08:55

09:56

11:30

12:14

13:10

13:47

14:35

15:07

16:10

16:39

17:20

18:07

18:54

20:44

21:34

Zawady

08:26

08:57

09:58

11:32

12:16

13:12

13:49

14:37

15:09

16:12

16:41

17:22

18:09

18:56

20:46

21:36

Bełchatów-Sienkiewicza

08:35

08:01

10:02

11:36

12:20

13:16

13:53

14:41

15:13

16:16

16:45

17:26

18:13

19:00

20:50

21:40

Bełchatów-Piłsudskiego/Urząd Skarbowy

08:36

09:02

10:03

11:37

12:21

13:17

13:54

14:42

15:14

16:17

16:46

17:27

18:14

19:01

20:51

21:41

Bełchatów-Kwiatowa II

08:37

09:03

10:04

11:38

12:22

13:18

13:55

14:43

15:15

16:18

16:47

17:28

18:15

18:02

20:52

21:42

Bełchatów-1 Maja I

08:38

09:04

10:05

11:39

12:23

13:19

13:56

14:44

15:16

16:19

16:48

17:29

18:16

18:03

20:53

21:43

Bełchatów-9 Maja/Most

08:39

09:05

10:06

11:40

12:24

13:20

13:57

14:45

15:17

16:20

16:49

17:30

18:17

19:04

20:54

21:44

Bełchatów-Wojska Polskiego 11 Rondo

08:40

09:06

10:07

11:41

12:25

13:21

13:58

14:46

15:18

16:21

16:50

17:31

18:18

19:05

20:55

21:45

Bełchatów os. Dolnośląskie II/St. pal. BP

08:43

09:09

10:10

11:44

12:28

13:24

14:01

14:49

15:21

16:24

16:53

17:34

18:21

19:08

20:58

21:48

 

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

 

 

- - - - - - - - -